POZNAJ SADOWSKICH

Jesteśmy załogą cydru Sadowskiego. Lubimy, gdy smak buzuje w towarzystwie i gasi pragnienie.

Mamy dostęp do jabłek prosto z sadu i nie wahamy się ich użyć. Po swojemu. Produkujemy cydry według własnej, unikalnej receptury. Uwielbiamy łamać smaki, ale nie zasady! Oto kilka nam najbliższych. Przede wszystkim Matka Natura rządzi. Nie dyskutujemy z nią. Sadzimy, zbieramy, tłoczymy i produkujemy z szacunkiem dla jej praw. Cenimy sobie mądrość sąsiedzką. Lokalsi są nam wyjątkowo bliscy. Trzymamy z miejscowymi specami na wszystkich etapach produkcji.

A INNI? Innych lubimy przyciągać do siebie. Musujący smak cydru Sadowskiego ma wyjątkową moc prowokowania Bliskich Spotkań. Spróbuj.

PRZYCIĄGANIE ŚWIEŻOŚCI

W galaktyce Sadowskiego niedaleko padają sady od tłoczni. Dzięki temu droga od zerwania jabłek do ich tłoczenia jest rekordowo krótka. To oznacza, że poddajemy fermentacji oraz butelkowaniu wyjątkowo ŚWIEŻY SOK. To sekret nieziemskiego przyciągania do naszych cydrów.

Promujemy kontakty z INNYMI. W pewnych kwestiach pozostajemy jednak lokalnymi patriotami. Skupujemy jabłka od polskich sadowników, wspierając tym samym najbliższą społeczność. Zyskuje na tym cała planeta. Ograniczamy ślad węglowy i emisję CO2, bo nie przewozimy soku z miejsca na miejsce, a także dbamy o to, by samą butelkę wykorzystać ponownie.

Jeśli cenisz nieziemskie musowanie smaku i zrównoważone podejście do produkcji - jesteś na właściwej orbicie.